UA-78432107-2
تبلیغات اینترنتی
0.00 (0 رای)
قیمت قابل مذاکره میباشد
ثبت شده توسط
rodbarani (3)
آدرس: ---
تلفن تماس 09124240279
http://www.Eltacolight.com

توضیحات

منظور از سقف کشسان استفاده از پارچه‌ای از جنس بخصوص با طرحی

از المان ها و ویژگی های مهم سقف کشسان نورپردازی هایی است که در آن به کار رفته است. این نورپردای ها باتوجه به نوع آن ها می تواند تاثیرات خود را بر روی سقف ساختمان نشان دهد. در ضمن می تواند با توجه به رنگی که در آن به کار رفته است به شکل متفاوت تری جلوه دهد. انواع نورپردازی سقف کشسان عبارتند از:

  • نورپردازی لوستر سقف کشسان
  • نورپردازی هالوژن سقف کشسان
  • نورپردازی فیبرنوری سقف کشسان

نورپردازی لوستر سقف کشسان

اولین نوع از انواع نورپردازی سقف کشسان، نورپردازی اوستر می باشد. یک نکته که درباره لوسترها باید بدانید این است که لوستر نوعی نورپردازی کلاسیک برای فضای ساختمان شما به حساب می آید که معمولا از لامپ های سفید و زرد برای نورپردازی آن ها استفاده می شود.

نصب و پیاده سازی نورپردازی لوستر در سقف کشسان خیلی آسان و ساده می باشد. تنها کافی است که شما لوستر مورد نظر را سقف اصلی وصل کنید و مقدار کمی فضا بالای لوستر در سقف کشسان ایجاد کنید. برای نورپردازی سقف کشسان از نوع لوستر بهتر است از سقف کشسان لاکر استفاده کنید. دلیل آن هم این است که نوع سقف کشان انعکاس نور بهتر و مناسب تری دارد.

نورپردازی هالوژن سقف کشسان

از انواع نورپردازی سقف کشسان که نوعی سقف کاذب می باشد معروفترین آن نورپردازی هالوژن است. هالوژن ها لامپ های رشته ای هستند که به رنگ زرد و سفید عرضه می شوند. نصب نورپردازی هالوژن کمی با نورپردازی لوستر متفاوت است.

برای نصب نورپردازی هالوژن در سقف های کشسان شما باید یک نگه دارنده که به آن براکت گفته می شود را به سقف اصلی ساختمان وصل کنید و بعد از آن هالوزن ها را در نگه دارنده لامپ یا همان پلتفرم قرار دهید و سپس پلتفرم را روی براکت قرار داده و به اندازه آن فضایی را در سقف کشسان به وجود آورید و پلتفرم را با سقف کشسان هم سطح کنید

نورپردازی فیبر نوری سقف کشسان

سومین و آخرین نوع از انواع نورپردازی سقف کشسان، نورپردازی فیبر نوری می باشد که از جذاب ترین و شیک ترین نوع نورپردازی است. شمادر این نوع از نورپردازی دو قسمت کابل فیبر نوری و منابع تغذیه سوسو زن را به وجود خواهید آورد.

به این صورت که منبع تغذیه را پشت سقف کشسان به سقف اصلی متصل خواهید کرد و دسته کابل فیبر نوری را در آن قرار می دهید و بعداز آن کابل فیبر نوریرا در کل سطح سقف کشسان ساختمان خود به صورت مساوی پخش خواهید کرد. این منبع تغذیه می تواند نور تولید کرده و نور تولید شده را به انتهای فیبرنوری برساند و درنتیجه نورپردازی در سقف کشسان صورت خواهد گرفت.

شهر

تهران, تهران
صادقیه

جزئیات آگهی

شماره آگهی: 16327
تعداد بازدید: 35
تاریخ ثبت آگی ۱۳۹۹-۰۸-۱۹
تاریخ انقضا: ۱۳۹۹-۰۹-۱۹

نظرات

You have no rights to post comments

رتبه بندی

ارسال بازخورد

قیمت
امکانات و قابلیت ها
کیفیت

بررسی کاربران

ارسال بازخورد