UA-78432107-2
تبلیغات اینترنتی

طراحی کلینیک با طرح و طب

رایگان اضافه کردن به علاقه مندی ها
0.00 (0 رای)
ثبت شده توسط
arashemohseni (1)
آدرس: ---
تلفن تماس [ 8161 486 0912 ] – [ 8 – 88192346 021 ]
http://tarhoteb.ir/

توضیحات

رنگ مناسب دکوراسیون مطب حتما شما هم شنیده اید که هر رنگی در
رنگ مناسب دکوراسیون مطب

حتما شما هم شنیده اید که هر رنگی در روانشناسی معنی و تعبیری ویژه دارد. آگاهی از این موضوع کمک شایانی به طراحان داخلی کرده است تا فضا داخلی هر مکانی را به محیطی مسرت بخش برای ساکنانش مبدل سازند. مطب پزشکی جای است که بیماران با رنج های فیزیکی و روحی خود به هدف درمان و بهبود بر آن قدم می گذارند.

طراحی کلینیک های درمانی

این نوع طراحی ها  نیازمند رعایت ضوابطی می باشد که باید با خلاقیت طراح آمیخته شود و در آخر بتوان از تمامی ریزفضاها در دکوراسیون داخلی کلینیک استفاده نمود . مسلما سبک طراحی کلینیک ها با همدیگر فرق می کند . مجموعه ی طرح و طب با سابقه ی درخشان در زمینه ی طراحی و فضاسازی کلینیک های درمانی توانسته تجربه ی بسیار زیادی در این بخش کسب کند و با دانش روز دنیای پزشکی هم راستا شود .

طراحی کانتر و میز منشی مطب

میز منشی در طراحی مطب در اتاق انتظار قرار دارد یکی از جذابترین وسایلی است که تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهری یک مطب می گذارد. کارهای جالب و خلاقانه ای می توان با میز منشی انجام داد تا بتوان توجه بیماران را به آن جذب کرد.یکی از راه های هوشمندانه در طراحی میز منشی استفاده درست و به جا از لوگو کلینیک یا پزشک متخصص است. از آنجایی که سبک دکوراسیون مدرن برای کلینیک ها و مطب های پزشکی بیشتر از سایر سبک ها توصیه می شود، بهتر است تا میز منشی نیز شیک و مدرن طراحی شود.طرح های هندسی غیر متداول و پیچیده گزینه های مناسبی برای استفاده شدن در طراحی قسمت پذیرش به شمار می آیند. به کار گرفتن رنگ های روشن و طرح های مدرن بهترین راه برای جذاب جلوه دادن یک مطب پزشکی می باشد. طرح های خیلی شلوغ و فانتزی توصیه نمی شود.

شهر

تهران

جزئیات آگهی

شماره آگهی: 16108
تعداد بازدید: 27
تاریخ ثبت آگی ۱۳۹۹-۰۷-۱۸
تاریخ انقضا: ۱۳۹۹-۰۸-۱۸

نظرات

You have no rights to post comments

رتبه بندی

ارسال بازخورد

قیمت
امکانات و قابلیت ها
کیفیت

بررسی کاربران

ارسال بازخورد